Tom Bower, autor novej knihy Pomsta: Meghan, Harry a vojna medzi Windsorovcami, tvrdí, že hovoril s viac ako 80 ľuďmi, ktorí majú blízko k Sussexovcom. Výsledkom je dielo plné výbušných odhalení.

Jedným z nich je tvrdenie, že Harryho (37) pred sobášom s Meghan (40) varoval strýko a zároveň brat zosnulej princeznej Diany (†36) Charles Spencer (58). „Harry predpokladal, že Dianina rodina a priatelia budú vidieť podobnosť medzi Dianou a jeho snúbenicou. Nikto však necítil, že by jeho zraniteľná matka mala niečo spoločné s jeho priateľkou. Naopak, mysleli si, že Meghan sa do kráľovskej rodiny nehodí,“ píše Tom Bower vo svojej knihe.

„Spencer, ktorý bol trikrát ženatý, na synovca naliehal, aby prehodnotil svoje unáhlené rozhodnutie uzavrieť manželstvo. Jeho rada vyvolala trpkú reakciu.“ Jednou zo Spencerových najväčších starostí bol vraj nedostatok peňazí, keď sa Harry a Meghan vezmú, hoci Harry dostával od otca približne 1,5 milióna libier ročne. Meghan dokonca dostala odporúčanie, aby pre peniaze pokračovala v hereckej práci.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia