Detská hviezda, ktorá sa objavila po boku Arnolda Schwarzeneggera (74) vo filme Terminátor, vyzerá teraz na nepoznanie!

Edward Furlong (44) sa preslávil, keď si ako 13-ročný zahral po boku Arnieho vo filme Terminátor 2: Deň zúčtovania v úlohe Johna Connora a odštartoval tak svoju kariéru. Sláva však so sebou priniesla aj úskalia vo forme drogovej závislosti a potýčkam so zákonom. V roku 2013 ho zatkli za domáce násilie voči vtedajšej priateľke Monice Keene a odsúdili na 180 dní väzenia.

Napriek tomu, že Furlong strávil v base 61 dní a absolvoval 90-dňový protidrogový program, stále sa nedokázal zbaviť závislosti - napriek tomu, že sa o to čoraz zúfalejšie snažil. V rozhovore Edward otvorene prehovoril o problémoch s marihuanou, alkoholom, kokaínom, pervitínom a heroínom, v dôsledku ktorých dokonca prišiel o zuby!

"Keď som bol sfetovaný, mal som kamarátske vzťahy s inými ľuďmi. Len som pil a zabával sa. Zrazu som mal pocit, že som medzi ľuďmi a nejako som zapadol. Tak sa to začalo," povedal pre denník Daily Mail. "Znie to zvláštne, že hovorím o zuboch, pretože nežijem a nedýcham tým, ako vyzerám, ale vždy, keď som sa pozrel do zrkadla, tak ma to trápilo ako pripomienka toho, čo som celé tie roky robil. Je pekné dostať druhú šancu. Bolo to bezvýznamné, som veľmi rád, že som to urobil." Edward je teraz štyri roky triezvy, čo bolo najlepšie rozhodnutie, aké kedy v živote urobil. Dokonca sa teraz pýši úplne novým chrupom.

Edward Furlong vo filme Terminátor s hlavnou hviezdou Arniem Schwarzeneggerom
Zdroj: Northfoto

Americký herec v roku 2006 priznal, že od svojich 22 do 26 rokov bol "na tvrdých drogách", a dodal: "Bol som závislý na heroíne a kokaíne. Bolo to naozaj desivé." "Keď som bol mladší, nemal som veľa ľudí, ktorí by na mňa dávali pozor, bol som ponechaný napospas divočine. Nevedel som, ako hospodáriť s peniazmi. Keby som bol starší, nerobil by som toľko zlých rozhodnutí," sypal si Edward popol na hlavu. Po účinkovaní vo filmoch American History X, Detroit Rock City a po boku Meryl Streep a Liama Neesona vo filme Before and After jeho kariéra v polovici roku 2000 upadla, čo jeho drogovú závislosť zhoršilo. "Keď som bol na drogách, naštval som toľko ľudí, že získať si späť ich dôveru, keď ste ich toľko ignorovali, je dlhý proces. Je to ako priateľstvo, ktoré vzniká po zlom rozchode - ľudia sa učia mi opäť dôverovať. Je to skvelé a veci sa pomaly začínajú opäť rozbiehať," dodal optimisticky herec.

AKO DETSKÁ HVIEZDA VYZERÁ TERAZ, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia