Česká herečka Veronika Žilková (60) zavítala do Karlových Varov s dcérou Kordulou. Kto okuliarnaté dievčatko dlhšie nevidel, musel zostať prekvapený. Pozrite, ako sa zmenila!

Ako informuje Blesk, Veronika s Kordulou prišli na festival rovno zo španielskej Marbelly, kde si užívali vo vile nádejného zaťa Jaromíra Soukupa (53). Jeho vzťah s Veronikinou staršou dcérou Agátou Hanychovou (37) praskol len nedávno a mnohých prekvapil.

Čerstvo opálené boli v Karlových Varoch neprehliadnuteľné. 16-ročná Kordula predviedla štíhle brucho, umelé riasy a solídnu vrstvu make-upu. Stredoškoláčka sa však po vzore svojej staršej sestry, ktorá kedysi mútila vody českého modelingu, na podobnú kariéru nechystá. "Ja si nájdem niečo svoje," povedala pre Blesk na červenom koberci záverečného dňa festivalu, na ktorý prišla opäť v sprievode mamy. Kordula zaujala odvážnymi šatami od Elisabetty Franchi. Veronika Žilková s jej outfitom nemala problém. "Kordulka je bývalá tanečnica, takže koľkokrát mala dres, ktorý toho zakrýval ešte menej,“ zhodnotila s úsmevom.

TÁ SA ZMENILA! POZRITE, AKO KORDULA STROPNICKÁ VYZERÁ TERAZ...
Diskusia