Dcéra Courteney Cox je oficiálne dospelá! Päťdesiatosemročná hviezda seriálu Priatelia zdieľala na Instagrame spoločnú selfie, z ktorej je hneď zrejmé, na koho sa tínedžerka podala.

"Všetko najlepšie k 18. narodeninám, Coco! Som taká hrdá, že som tvoja mama. Si odvážna, múdra, chytrá, zábavná, jedinečná a krásna s tým najväčším srdcom," napísala herečka. "Už sa neviem dočkať, čo bude ďalej. Milujem ťa." Coco blahoželalo aj mnoho maminých slávnych priateľov. "Všetko najlepšie k narodeninám, Coco!" napísala Kate Hudson a pridala sa aj oscarová herečka Octavia Spencer: "Všetko najlepšie k narodeninám."

Seriálová Monica má Coco s hercom Davidom Arquettom (50), za ktorého bola vydatá v rokoch 1999 až 2013. Počas vystúpenia v relácii Jimmy Kimmel Live! sa podelila o to, že Coco nie je typ, ktorý by sa nechal ohúriť hviezdami, ktoré navštívili ich dom. "Na toto dievča nemôžem urobiť dojem. Jednoducho nemôžem," cituje herečku People. "Keď mala asi 4 roky, prišiel Zac Efron a [James] Marsden a ona sa doslova zľakla a povedala: 'Chcem ísť domov! A ja na to: 'Ty si doma.' Jednoducho to nezvládla. Ale teraz je to už jedno." Cox - ktorá často zdieľa hudobné videá so svojou dcérou na sociálnych sieťach - dodala, že Coco dokonca neprekáža ani to, že sa u nej doma pravidelne zdržiava Ed Sheeran. "Povedala som jej: Chceš si dnes večer zaspievať s Edom? A ona na to: 'Mmm, nie. Takže ju naozaj podplácam, aby so mnou niečo robila."

FOTO HEREČKINEJ DCÉRY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia