Charlotte, dcéra Karla Gotta(†80) je výborná speváčka, no rastie z nej aj nádherná žena. V Paríži pózovala priamo pod Eiffelovkou a svojim obdivovateľom vyrazila dych.

Instagramový profil Charlotte Gottovej, ktorý si založila vo februári tohto roka, vyvolal senzáciu a rapídne mu začali pribúdať sledovatelia. Dcéra hviezdneho speváka Karla Gotta na svoj účet vtedy pridala pár svojich fotiek a neskôr však už žiadny príspevok neuverejnila. V júli si dokonca aj tých pár fotiek vymazala a jej profil ostal zívať prázdnotou.

Charlotte Gottová a Karel Gott (†80)
Zdroj: Youtube.com

Po pár mesiacoch pridala fotky na ktorých pózuje na dovolenke v Taliansku, ale aj tie o pár týždňov zmazala. Vyzerá to tak, že Charlotte na svojom profile fotky nenechá nikdy na stálo. Nedávno ale potešila viacerých fanúšikov lebo na svoj profil pridala ďalšie zábery! Tentokrát rovno z rozprávkového Paríža a na to Štedrý deň! Mladučká Gottová dcéra pózuje v krásnom bežovom kabáte a na fotografiách vyzerá ako skutočná modelka z Paríža! Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči! 

Fotku Charlotty Gottovej v Paríži nájdete V GALÉRII

Zdroj: Nový Čas pre ženy

Diskusia