Ako vyzerá dcéra Zdeny Studenkovej Simona?

Herečka Zdena Studenková (68) a režisér Stanislav Párnický († 77), ktorý zomrel 31. marca 2023, kedysi tvorili pár dlhých 14 rokov. Majú spoločnú dcéru Simonu (43), s ktorou však herečka nemá najlepšie vzťahy, práve kvôli rozvodu s bývalým manželom, píše PLUS JEDEN DEŇ.

Práve Zdena bola tá, ktorá vtedy rozchod iniciovala, lebo sa zamilovala do výrazne mladšieho dirigenta Braňa Kostku počas skúšania muzikálu Pokrvní bratia. Mnohí si z ich vekového rozdielu robili žarty a predpovedali im rýchly koniec. No nestalo sa tak a dvojica tvorí stabilný pár až dodnes. Proti ich vzťahu sa búrila aj Studenkovej dcéra Simona. „Mala som vtedy 39 a Branko 22. Pre okolie to bolo príšerné a nepredstaviteľné. Aj moja mama zaujala postoj ‚buď on alebo ja‛,” priznala kedysi Studenková pre magazín iDnes.cz a dodala: "Myslím si, že som jej to dala vyžrať. Nebola som schopná ústupku. Hovorila som si, prečo sa mám vzdať niečoho, čo teraz bytostne potrebujem, keď ona raz bude z domu preč. Kvôli čomu to mám urobiť?"

AKO VYZERÁ DCÉRA SIMONA DNES ZISTÍTE V GALÉRII

Simona, ktorá sa v minulosti venovala výrobe šperkov, nesúhlasila s rozvodom rodičov a odvtedy sú ich vzťahy na bode mrazu. Keď išli s Párnickým od seba, povedala jej, že ju miluje, ale od nikoho a ani od nej si nenechá ničiť život. „Ja som sa nikdy nezverovala mojej mame, moja dcéra sa nezveruje mne. Aj ma to mrzí, ale čo už, je to tak,“ priznala kedysi Studenková.

Diskusia