O tri mesiace bude oslavovať 50 rokov, no postavu má ako čerstvá dvadsiatka! Slovenská pop diva Dara Rolins sa postavila pred objektív hore bez a fanúšikovia to náležite ocenili.

Rodáčka z Bratislavy si nikdy servítku pred ústa nedávala a čo mala na srdci, to rovno aj išlo von. Slušne, ale narovinu. Pri najnovšej sexi fotke to len potvrdila. K čiernobielemu záberu, kde pózuje hore bez a prsia si zakrýva len jedenou rukou, pridala heštegy #niesiuznatostara, #akomatkabysisimalauvedomit či #povedzimzesauzvyzliekatnebudem - odkazuje so smajlíkmi autorovi fotky Lukášovi Kimličkovi.

Dara ako mama 14-ročnej dcéry Loly si už neraz vypočula, že odhaľovanie by mala prenechať mladším. Speváčka si však žije podľa vlastných pravidiel, čo ocenili jej celebritní kamaráti aj fanúšikovia na sociálnej sieti. "Wow! Hustá fotka! Na plagát," komentovala záber modelka Andrea Verešová. "Ty si to môžeš dovoliť.. Len sa vyzliekaj. Kto nemá na to, nech sa nevyzlieka..," napísala jedna z fanúšičiek a ďalšia sa pridala: "Vyzeráš úžasne, Dara, a zostaň, akou si a ako to ty cítiš." "Keby takto vyzerám, tak chodím holá od rána do večera," napísala so smiechom Sára.

SEXI FOTKU ODHALENEJ DARY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia