Niekedy sa to v živote zaujímavo zamotá. Svoje o tom vie aj česká herečka Dáda Patrasová (64), ktorú skolila mierna chrípka. Ešteže mala po ruke svojho stále zákonitého manžela, známeho hudobníka Felixa Slováčka (77).

Na Štefana sa celá rodina stretla u Felixa juniora, takže Dáda konečne videla aj vnukov. Kvôli karanténe sa totiž radšej v posledných mesiacoch nestretávali. „Syn následne odišiel na našu chalupu a o mňa sa potom staral manžel, ktorý vždy zaobstarával nákupy. Vídame sa v podstate každý deň,“ prezradila Dáda pre český denník Aha! s rým, že od 28. decembra ležala. Išlo jej hlavne o to, aby neohrozila svoju 25-točná dcéra Aničku, keďže tá je po liečbe rakoviny prsu a musí byť na seba veľmi opatrná.

Chorej Dáde vraj niekoľkokrát denne volal taliansky priateľ Vito, s ktorým sa nemôže vídať kvôli pandémii. „Majú tam to isté, čo my. V Kalábrii, kde žije, je to ale s covidom lepšie, ako na severe Talianska. Ale tiež všetko zavreté, žiadne reštaurácie, len samota. Vito sa s tým zrovnáva dobre. Pravidelne cvičí a stravuje sa zdravo, má pevnú vôľu,“ chválila ho herečka. Tá priznala, že k svojej chorobe prispela aj vybiehaním pre poštu k bráne domu len tak naľahko bez kabátu.

Teraz si vraj dá väčší pozor. „Inak som opatrná, nosím rúško a nikde nechodím. Ono ani nie je kam. Potrebovala by som kaderníčku ako asi každá žena, ale nedá sa nič robiť, musíme to vydržať. Možno si potom tie dlhé vlasy nechám, neviem,“ rozmýšľa Dáda, ktorú opustil manžel pred šiestimi rokmi kvôli oveľa mladšej maliarke Lucii Gelemovej. Teraz však podľa jej slov Felix nosí domov nákupy a ona mu z nich varí.

FOTOGRAFIE OBĽÚBENEJ DÁDY PATRASOVEJ NÁJDETE V GALÉRII
Ilustračná snímka

Cibulková strávila po očkovacom škandále 5 hodín v prvej línii. Ako pomohli zahraničné hviezdy?

Populárne články
Partnerská dvojica Nela Pocisková a Filip Tůma – to sú protiklady, ktoré sa výborne dopĺňajú.

Prečo dvojnásobná mama NELA POCISKOVÁ deťom zatrhla sledovanie otca v televízii?

Dominika Stará sa vydala.

DOMINIKA STARÁ sa vydala v čase korony: S takýmto trapasom ale určite nerátala!

Hana Maciuchová

Odišla hviezda Nemocnice na okraji mesta HANA MACIUCHOVÁ (†75): Čo jej vzalo život?

Právoplatne odsúdení majú humánnejšie podmienky vo väzení, ako tí, ktorí ešte len čakajú na rozhodnutie súdu napríklad v kolúznej väzbe.

Peklo kolúznej väzby: Medzi obvinenými sú aj nevinní poznačení tvrdým režimom

Po návrate z africkej farmy sa pustila do písania (portrét z jej pracovne).

Spomienky na Afriku: Karen Blixenová napísala jednu z najznámejších kníh o čiernom kontinente

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Nobel chcel vyrobiť účinnejšie bomby. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia