Prednedávnom Slovensko obletela neoverená správa o tom, že herec Ján Kroner (64) sa pokúsil siahnuť si na život. Depresie ho z bežného života vyradili ešte koncom roka 2010. Napriek tomu, že s démonmi bojuje, východisko z bludného kruhu sa mu stále nájsť nepodarilo...

V závere minulého roka sa umelcovi údajne opäť zdravotne priťažilo a syn Jakub spolu s exmanželkou mu museli privolať záchranku. Čo sa vtedy stalo, rodina nekonkretizovala. O súkromí nehovorí ani teraz, keď vyplávalo na povrch, že herec sa už dlhší čas zdržiaval v DSS Lokca. Siedmeho januára údajne po zásahu záchranárov skončil v nemocnici, no našťastie bol mimo ohrozenia života. Napriek tomu začali viaceré internetové portály šíriť fámu, že sa pokúsil o samovraždu. To však už nenechalo chladným jeho syna Jakuba, ktorý je otcovi po celé roky oporou. „Uverejňovať nepravdivé informácie o zdravotnom stave môjho otca je absolútne dno žurnalistiky,“ uviedol v diskusii pod jedným z článkov, ktoré ochromili verejnosť.

Podľa najnovších zistení denníka Plus jeden deň si umelec v roku 2019 našiel priateľku v Žiline a presťahoval sa k nej. Vzťah im napokon nevyšiel, čo sa odzrkadlilo na Jankovom psychickom zdraví. Údajne ho hospitalizovali v rôznych psychiatrických zariadeniach v Česku a na Slovensku. Po poslednom liečení ho syn Jakub umiestnil v spomínanej Lokci. Je pravda, že aktuálne na tom herec duševne nie je najlepšie, dokonca ho hospitalizovali v nemocnici v Trstenej, ale rozhodne to nemalo súvis s medializovanou samovraždou.

Čo prežil Miláčik slovenského národa JANKO KRONER počas desiatich rokov trápenia? Celý článok nájdete v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od 21. januára 2021).

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Populárne články
Veronika Cifrová Ostrihoňová

Ostrihoňová otvorene o materskej dovolenke: Do práce si odskočila už 6 týždňov po pôrode

S partnerom MILOŠOM BLAŽEKOM boli spolu päť rokov, v septembri sa zasnúbili.

Obeťou aj prvá učiteľka. EVA ŠUCHTEROVÁ prehrala boj s kovidom, nedožila sa ani svadby

Pri príležitosti nášho jubilea sme načreli do archívu. Život navštívil jednu z prvých slovenských hlásateliek v televízii aj v rozhlase.

Život navštívil legendárnu HANU KOŠČOVÚ. Čo prezradila o svojej práci a po čom túžila?

Ilustračná snímka

Dvanásť horoskopov pre všetky znamenia. Čo vás čaká a neminie od 5. do 11. marca?

Thomas Alva Edison

Neznáme fakty o Edisonovi: Niektoré sú ako z rozprávky

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Alkohol ničí mozgové bunky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia