Rozprávkový princ z českej Popolušky oslávil v utorok narodeniny a jeho manželka mu adresovala dojímavé prianie. Verejnosťou sa však šíria klebety o nevere, tak čo sa v skutočnosti deje doma u Trávníčkov?

Pavel Trávníček sa narodil 26. októbra a v utorok oslávil krásnych 71 rokov. Každý si českého herca aj tak stále pamätá, ako pôvabného princa z obľúbenej vianočnej rozprávky Popoluška. Na jeho narodeniny mu manželka odkázala prostredníctvom Facebooku úprimné slová: „Milý otecko, prajeme Ti s Maximiliánkom všetko najlepšie k dnešným narodeninám. Máme Ťa radi. 71 je len číslo, 'Srdce, ktoré miluje, je stále mladé.' Teším sa, že to dnes oslávime s priateľmi na Letohrádku sv. Vojtěcha.“ K narodeninovému prianiu priložila aj fotku s ich synom Maximiliánom.

Avšak v poslednej dobe sa na verejnosti rozšírili klebety o nevere zo strany manželky Moniky Trávníčkovej (36). Tá začala tráviť akosi príliš veľa času mimo vlastného domova a jej blízky vzťah s českým huslistom Jaroslavom Svěceným (60) vzbudzuje podozrenia. Potom, ako Moniku pristihli prenocovať so Svěceným v jednom dome, akoby sa roztrhlo vrece so špekuláciami. Obidve strany však uistili médiá, že ide o čisto profesionálny vzťah, keďže Monika pracuje pre hudobníka ako manažérka a v danú noc mali údajne kopu roboty.

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII, AKO ŽIJE PAVEL TRÁVNÍČEK
Diskusia