Pamätáte si ešte na svetoznámy hit Me Muero De Amor z telenovely Divoký anjel? Nezabudnuteľná Milagros, Natalia Oreiro, spoločne s argentínskym spevákom Juanom Ingaramom vytvorila z tejto pomalej romantickej pesničky úžasnú tanečnú cumbia verziu.

Jedná sa o jednu z najpopulárnejších piesní uruguajskej speváčky, ktorá je súčasťou jej debutového albumu z roku 1998.

"Dobré piesne nemajú čas, ale majú históriu. Sú súčasťou životov tých, ktorí si ich robia vlastnými, ako Juan, ktorý vďaka svojej osobnej interpretácii a jeho kúzlu producenta dokáže prevziať zodpovednosť za Me Muero De Amor a dať jej svieži, aktuálny a tanečný nádych," poznamenala Natalia Oreiro pred zverejnením videoklipu. 

"Prerobenie tejto klasickej milostnej piesne s Naty bol jeden z najkrajších projektov, ktorých som bol súčasťou" dodal Juan Ingaramo.

Som veľmi šťastná z tohto nápadu Juana. Povedal mi, že kedysi pieseň počúval, keď sa chystal ísť do školy. A o 20 rokov neskôr mi zavolal, aby sme si ju spolu zaspievali. Veľmi sa mi páči hudba, ktorú robí. Milujem cumbiu. Som veľmi vďačná a šťastná z toho, aký bol výsledok. Pieseň je nádherná.
Natalia Oreiro

"Tanec rozveselí dušu a aspoň na chvíľu nás zbaví smútku. V týchto časoch to potrebujeme viac ako predtým. Musíme sa o seba naďalej starať, a postupne sa môžeme stretávať s ľuďmi, ktorých milujeme. Potrebujeme trocha radosti a táto pesnička nám teraz padne viac než vhod," povedala Oreiro v rozhovore v rádiu La Mañana s Víctorom Hugom.

To ale nie je jediná novinka v živote hviezdy známej telenovely. Viac sa dozviete na ďalšej strane...

Diskusia