Speváčka Mária Čírová (34) sa pred 11 rokmi stala druhýkrát mamou. Dnes je z jej jedinej dcérky veľká slečna, čo jej mama oslávila na sociálnej sieti doteraz nezverejnenými zábermi.

Mária a jej manžel Marián Kachút majú spolu tri deti. Speváčka sa prvýkrát stala mamou ako 20-ročná, keď porodila synčeka Huga. O tri roky neskôr pribudla Zoe a v auguste 2020 prišiel na svet Ruben. Čírová pre svoje deti robí prvé, posledné a každého sviatok si náležite pripomenie aj na Instagrame. Pri príležitosti 11. narodenín svojej dcérky dokonca vytiahla snímky, ktoré doteraz mohli vidieť len jej najbližší.

"Našli sme tvoje prvé snímky, Zoinka, ešte z októbra 2011. Mala som 23 rokov a nekonečne som verila, že všetko zlé sa na dobré obráti. Presne ako v rozprávkach, ktoré mi čítali moji rodičia. S najväčšou vďačnosťou a pokorou v srdci ďakujem, že tú rozprávku môžem skutočne žiť! Že naše modlitby sa naozaj dokážu dostať presne k tým, ku ktorým sa v tej svojej hĺbke a čistote srdca prihovárame. Stojím vždy pri Tebe. Od našej prvej chvíle, s láskou, tvoja maminka," vyznala sa Mária na sociálnej sieti narážajúc na neľahké prvé mesiace tehotenstva so Zoe. Ako pred rokom, rovnako v deň narodenia dcéry, napísala na Instagrame, "v druhom mesiaci tehotenstva lekárka so smútkom v hlase oznámila, ze sa na tento svet nedostaneš a pravdepodobne ma čaká spontánny potrat, ktorý ma môže kdekoľvek prekvapiť. Aby sme predišli akejkoľvek “hanbe” či nepríjemnosti na pódiu, v aute, v električke, na ulici.., dala mi do rúk lieky a povedala, ze po užití by som sa mala vyčistiť do 3 dní." Mária to nebola schopná urobiť a nakoniec svoju lásku šťastne priviedla na svet.

FOTO, KTORÉ DOTERAZ FANÚŠIKOVIA NEVIDELI, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia