Pozerá sa na svoju dcéru a je si vedomá, že čas je neúprosný. Cindy Crawford (56) otvorene prehovorila o tom, čo svojej 21-ročnej dcére závidí.

"Keď sa pozriem na svoju dcéru, všimnem si, že má lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy - má moje staré vlasy a ja ich chcem späť!" podelila sa bývalá supermodelka v rozhovore pre časopis InStyle. Crawford má s manželom Randem Gerberom (60) spoločnú dcéru Kaiu a 23-ročného syna Presleyho. A hoci supermodelka si bola vedomá následkov, ktoré sa s vekom prejavia na jej pleti, zmena vlasov ju zaskočila.

"Každý vám hovorí, že vaša pleť bude starnúť, ale nikto vám nepovie, že vaše vlasy budú starnúť tiež," povedala Cindy. "Myslím, že všetci očakávame, že nám vlasy budú šedivieť, ale ja som si neuvedomovala, že sa zmení ich štruktúra, že sa stanú krehkejšími, že sa budú viac rozpadať a v podstate budú len nevýrazné." V novembri Cindy prezradila, že si najala kouča, ktorý jej má pomôcť zvládať stresujúce faktory v jej živote. "Tento rok som začala spolupracovať s koučom a jednou z vecí, o ktorých mi hovorí, je čas," vysvetlila pre spomínaný portál. "Ako napríklad, kto som? Ja neviem. Možno práve prechádzam krízou stredného veku," dodala Crawfordová so smiechom.

Kaia Gerber pokračuje v maminých šľapajách ako modelka, no známa je aj účinkovaním v hororovom seriáli American Horror Story. Portál Page Six v januári 2022 potvrdil, že 21-ročná kráska chodí s hercom Austinom Butlerom. Na červenom koberci debutovali na slávnostnom galavečere Met Gala o necelé štyri mesiace neskôr.

KRAJŠIA AKO MAMA? FOTO DCÉRY CINDY CRAWFORD NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia