Už je to nejaký týždeň, čo si bývalá tenistka Dominika Cibulková (33) vynovila svoju terasu. Že je s novým nábytkom viac než spokojná, dokazujú aj najnovšie fotografie.

Domča je známa tým, že inklinuje k móde a drahým značkám, preto niet divu, že sa po vrecku pleskla aj pri obnove svojej terasy. Záhradný nábytok vymieňali už pred pár týždňami a ako sama napísala na sociálnej sieti, ľutuje, že sa k tomu neodhodlali skôr. "Nielen že to mega vyzerá a je to ako stvorené na prijemný chillout na slniečku, ale je to naozaj z top materiálov, určených pre celoročné outdoor použitie. Takže to, čo ste sa ma veľa pýtali, že či máme na to nejaké prekrytie, alebo či to schovávame, tak odpoveď je, že žiadne netreba, lebo je to vyrobené čisto na "von"!" nevie si vynachváliť nábytok českej výroby, ktorého suma sa podľa zverejneného cenníka pohybuje v stovkách až tisíckach eur.

Dominikinu terasu v bratislavskom Starom Meste zdobí aj niekoľko svietnikov od tej istej firmy, ale aj zeleň vrátane brečtana. K tomu má mamička 2-ročného Jakubka ako bonus luxusný výhľad na centrum hlavného mesta. Aj preto je táto oáza pokoja jedným z najčastejších miest jej bytu, kde sa Dominika rada zdržiava a vychutnáva si kávičku.

FOTO DOMINIKINEJ TERASY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia