Dominika Cibulková (33) sa v nedeľu v noci stala dvojnásobnou mamou. Náhly pôrod ju však zaskočil, pretože termín mala mať až o niekoľko dní, no dievčatko sa vypýtalo na svet skôr.

Cibulková počas soboty na sociálnych sieťach uverejnila niekoľko príspevkov, podľa ktorých sa s manželom Michalom a ich synčekom Jakubkom nachádzala na ich chate v Plaveckom Podhradí, píše Šport24.sk. Nič nenasvedčovalo tomu, že už o pár hodín bude na pôrodnej sále, hoci to Dominika možno privolala tým, že sa pochválila prichystanou postieľkou pre svojho druhého potomka.

UŽ SÚ ŠTYRIA! PRVÉ FOTO Z PÔRODNICE SI POZRITE TU

„Termín sa mi hýbe okolo 25. marca. Dáme sa však prekvapiť, pretože doktorka povedala, že pre druhorodičku je to plus mínus dva týždne hore dole,“ povedala Dominika pre Šport24.sk na začiatku februára. Dcérka Nina sa tak vypýtala na svet o týždeň skôr, ako bolo plánované a zaskočila tým aj samotných rodičov. „Zrazu je náš svet kompletný. Slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú k tebe cítime, dievčatko naše. Vitaj na svete, Nina Navara,“ napísala Domča k prvej fotografii s dievčatkom v nedeľu ráno na sociálnych sieťach.

V pohotovosti bola aj mama našej bývalej elitnej tenistky, ktorá trávila víkend takisto na spomínanej chate v Plaveckom Podhradí. Pre Šport24.sk opísala, ako vyzeral pôrod jej dcéry, ktorý ich doslova zaskočil.

ČO VŠETKO PREZRADILA MAMA CIBULKOVEJ? DOZVIETE SA TU
Diskusia