Cher a Alexander "AE" Edwards vo štvrtok debutovali ako pár na červenom koberci na módnej prehliadke Versace jeseň 2023 v Pacific Design Center v Los Angeles.

Ako píše Page Six, 76-ročná speváčka a jej 37-ročný priateľ najprv spolu zapózovali a potom si vymenili vášnivý bozk. Cher a hudobný producent sa pri fotení objímali okolo ramien, stále sa usmievali a svoju lásku vo veľkom dávali všetkým na obdiv. Obaja boli na túto príležitosť, samozrejme, oblečení vo Versace. Zamilovaná dvojica sa po červenom koberci prešla spoločne vôbec prvý raz, čo naznačuje, že ich vzťah nie je len chvíľková romanca.

Spevácka ikona Cher
Zdroj: https://www.instagram.com/p/B8Ht0ulBrua/

Ako už Page Six informoval, Cher a Edwards vyvolali vlani v decembri fámy o zásnubách. Na speváčkinom prste sa totiž objavil masívny diamantový prsteň, ktorého hodnota sa odhaduje na 250 000 dolárov. Cher tieto fámy zatiaľ nepotvrdila ani nevyvrátila. Dvojica je spolu od novembra 2022, kedy sa objavili fotky, ako sa držia za ruky pri príchode do celebritného podniku Craig's v západnom Hollywoode. AE predtým chodil s Amber Rose, s ktorou má trojročného syna Slasha. Bývalí manželia začali spolu chodiť v roku 2018, avšak po troch spoločných rokoch sa rozišli, keď producenta prichytili pri nevere s niekoľkými ženami.

Cher bola v rokoch 1964 až 1975 vydatá za svojho dlhoročného hudobného partnera Sonnyho Bona a v rokoch 1975 až 1979 za Gregga Allmana. S Bonom mala spoločného 54-ročného syna Chaza a s Allmanom 46-ročného syna Elijaha.

TAKTO SA BOZKÁVA 76-ROČNÁ CHER
Diskusia