Zuzana Belohorcová žije s manželom Vlastom Hájekom na Tenerife, kde si vybudovali vlastnú realitnú kanceláriu. A ich prominentným klientom je aj legendárny spevák Michal David.

Michal David má už nejaký ten piatok svoju luxusnú vilu na ostrove Tenerife, kde žije aj Belohorcová so svojou rodinkou. Okrem toho má ešte jednu nehnuteľnosť na prenájom. Ako sa však zdá, uznávaný umelec potreboval svoje "impérium" rozšíriť a kto mu pomohol? No predsa Zuzana s manželom, ktorí majú na tomto mieste realitnú kanceláriu. "Máme veľkú radosť, že si kúpil krásny byt s výhľadom na more a my sme mu s tým pomohli. Veľmi nás teší, že si vybral nás," povedali týždenníku Život Zuzana a Vlasta.

Zdroj: ARCHÍV Z.B.

Manželia našli Michalovi byt podľa jeho predstáv. Podľa našich informácií ho chce rovnako prenajímať a má v pláne kúpu ďalších dvoch-troch bytov, ktoré už prominentný pár hľadá. Najnovší spevákov byt má 60 metrov štvorcových plus terasu a balkón. Vyzerá to tak, že Michal David sa vrhol na trh nehnuteľností a chce práve tam poriadne zainvestovať.

A spokojní sú aj Zuzana s Vlastom, pretože život na Tenerife ide podľa ich predstáv. "Sme veľmi radi, že sme doslova rozbili trh. Predali sme cez 100 nehnuteľností od 1. januára. Veľa ľuďom zo Slovenska sme predali baráky cez telefón live. Iba si prešli prevziať kľúče a podpísať papiere u notára. Máme obrovskú radosť. Mnoho ľudí nám neverilo. Všetkým sme dokázali, že so Zuzkou vieme potiahnuť za jedno lano a podarilo sa to," prezradil Vlasta Hájek.

CHCETE VIDIEŤ AKO VYZERÁ DAVIDOV BYT? VIDEO NÁJDETE NA ĎALŠEJ STRANE

AKO VYZERÁ LUXUSNÁ VILA MICHALA DAVIDA? ZÁBERY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia