Šoubiznis

Český herec žil šesť rokov so ženou: Teraz je ženatý s mužom a otvorene prehovoril o ich vzťahu

redakcia
redakcia
15.9. 2023 20:00
Diskusia ()
×

Pred dvomi mesiacmi spôsobil fanúšikom šok. Nik dovtedy nevedel, že je gej...

Český herec a spevák Milan Peroutka (33) spravil pred dvomi mesiacmi pompézny coming out. Okrem toho, že odhalil svoju sexuálnu orientáciu, fanúšikom predstavil aj svojho čerstvého manžela - syna miliardárky Dominika Roubínka (25), s ktorým uzatvorili registrované partnerstvo.

Ľudí táto správa šokovala o to viac, že Milan, syn bubeníka skupiny Olympic Milana Peroutku a spisovateľky Ivany Peroutkovej, mal predtým dlhodobý vzťah. Ako píše idnes.cz, v minulosti žil šesť rokov s dnes už vydatou herečkou Michaelou Tomešovou. „Ja som to skúšal aj s dievčatami, ale takto je to fakt lepšie,“ povedal v Show Jána Krausa. „Mám 33 rokov a niekoho môže napadnúť, prečo som to o sebe nezistil skôr, prečo tak neskoro, ale ja na to mám opačnú reakciu. Niekto to v sebe potláča napríklad až do konca života,“ uviedol zasa pre program Showtime.

Hercovi tak spadol kameň zo srdca a dnes už otvorene hovorí o vzťahu s manželom. „To hlavné je, že sme spolu šťastní, a všetko ostatné je sekundárne. Ani sme si ešte podprahovo nevadili, čo je taký ten predstupeň hádky," povedal Peroutka v Show Jána Krausa a potvrdil, že majú s Dominikom ideálny harmonický vzťah.

FOTO MILANA S MANŽELOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia