Hoci už golf nie je až taký finančne nákladný ako kedysi, stále nepatrí k najlacnejším športom. Pozrite, ktorým celebritám učarovali rozľahlé zelené ihriská.

Filip Tůma (43), herec

Pre Báječnú Ženu pred pár rokmi priznal, že na golf ho nahovoril Janko Kroner. Zo začiatku Filip túžil najmä výkonnostne dostihnúť staršieho kolegu. „Nejaký čas som sa naňho doťahoval, kým to začali byť vyrovnané súboje. Ťažko sa vysvetľuje, čo je to za pocit, keď chytím driver a zahrám loptičku na dvestopäťdesiat alebo aj tristo metrov, ak je to dolu kopcom.“

Vyštudovaný operný spevák a partner Nely Pociskovej vyskúšal nielen všetky známe golfové rezorty na Slovensku, ale otestoval aj nóbl americké rezorty od Georgie po Miami. Dokonca si zahral golf aj v Egypte a Turecku. Aj keď je pracovne dosť zaneprázdnený, vždy sa na túto džentlmenskú hru teší, najmä po zime sa nevie dočkať, kedy sa už zazelená tráva. Golfovej palici neodolá, hoci ho potom rozbolia kríže. Bolesť však pominie, keď sa k nemu pritúli jeho synček Hektor, ktorý sa už občas chodí na tatina pozerať.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia