Britney Spears (40) a Sam Asghari (28) sú manželia! Pár sa vo štvrtok zosobášil za účasti množstva hviezdnych hostí. Deti speváčky na svadbe chýbali.

"Kevin a chlapci sú za Britney naozaj šťastní a Britney a Samovi želajú do budúcnosti všetko najlepšie," povedal právny zástupca speváčkinho exmanžela Kevina Federlina (44) Mark Vincent Kaplan. "Chlapci cítili, že by to pre nich bolo zdrvujúce a pre Britney by bolo najlepšie sústrediť sa na tento veľký deň, a na základe toho cítili, že by bolo najlepšie, keby sa nezúčastnili." Britney má s Kevinom 16-ročného Seana Prestona a 15-ročného Jaydena Jamesa. Exmanželia sa vzali v októbri 2004 po takmer desaťmesačnom randení. Ich rozvod bol ukončený v júli 2007.

Spearsová si na svadbu obliekla šaty na mieru od Donatelly Versace a k oltáru mala kráčať na pieseň Elvisa Presleyho "Can't Help Falling in Love". Anonymný zdroj povedal pre E! News, že jej svadobné šaty mali "rukávy s kapucňou mimo ramien" a "hlboký rozparok v tvare písmena V". Na dotvorenie svojho svadobného vzhľadu použila mejkap Charlotte Tillbury a šperky od Stephanie Gottlieb.

Hoci synovia na svadbe Britney chýbali, podporiť ju prišlo viacero hviezdnych kamarátok ako Madonna, Paris Hilton či Drew Barrymore. Dokopy malo byť na veselicu, ktorá sa konala v speváčkinom dome v oblasti Thousand Oaks v Los Angeles, pozvaných približne 60 hostí.

Pre Britney je to už tretia svadba. Prvýkrát povedala áno láske z detstva Jasonovi Alexandrovi (40) v januári 2004. Ich manželstvo bolo o 55 hodín neskôr anulované, k čomu ho podľa jeho slov prinútila Britneyina matka Lynne a Britneyin manažment. Práve Jason sa vo štvrtok popoludní mal pokúsiť "prekaziť" jej svadbu, keď na Instagrame v priamom prenose sa priblížil k speváčkinmu domu a krátko nato ho zadržali príslušníci ochranky. Podľa oddelenia šerifa okresu Ventura bol Alexander zatknutý na základe zatykača mimo okresu. Podľa FoxNews sa v súčasnosti vo väzení nenachádza.

FOTO Z PRÍCHODU CELEBRITNÝCH HOSTÍ SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia