Muzikant a exmanžel Nory Kabrheľovej (64) Braňo Mojsej (54) sa na Instagrame pochválil spoločnou fotkou so svojím synom, rovnako oslávencom Braňom Mojsejom mladším.

Často ho na jeho instagramovom účte nevidieť, teraz urobil výnimku. Braňo Mojsej v poslednej dobe plní sociálne siete motivačnými citátmi a zábermi z lyžiarskych stredísk. Časy, keď jeho jediným zmyslom života bol pohľad na dno pohárika, sú teda dávno preč a lásku k alkoholu vystriedal život zasvätený pomoci tým, ktorí prepadli tejto pliage. Braňo okrem víťazstva nad závislosťou môže byť vo svojom živote hrdý ešte na jedno - svojho talentovaného syna Braňa.

Mojsej mladší zdedil po otcovi lásku k hudbe. V roku 2021 dokonca skúšal šťastie v SuperStar, kde skončil pred bránami finále. To ho však neodradilo od toho, aby pri gitare zostal a tvoril ďalej. 31-ročnému mladíkovi sa darí aj na poli lásky. Vo februári sa zasnúbil s priateľkou Natáliou Milanovou Gorásovou, ktorá si istý čas privyrábala v šou Petra Marcina Neskoro večer. Mladému páriku tak čoskoro zaznejú svadobné zvony.

FOTO BRAŇOVHO SYNA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia