Bývalého mafiánskeho bosa Mikuláša Černáka odsúdil prešovský súd na doživotie za sedem vrážd. Medzitým prelomil mlčanie, priznal sa k ďalším vraždám a pri každej možnej príležitosti zdôrazňuje, že sa za svoje skutky hanbí.

Stále púta pozornosť žien! Záujem niektorých zástupkýň nežného pohlavia o doživotne odsúdeného Mikuláša Černáka neutícha ani 25 rokov po jeho uväznení. Je prekvapujúce, že napriek tomu, že sa sám priznal k viacerým ohavným vraždám, ho zaľúbené obdivovateľky zahŕňajú listami. Lenže, on je už znova niekoľko rokov zadaný. Po rozvode s manželkou Ivetou (56), si ho láska našla aj za mrežami. So svojou dnes už snúbenicou udržiava platonický vzťah niekoľko rokov, píše denník Plus JEDEN DEŇ.

Ešte ako 17-ročná napísala Monika Křivová (35) bývalému bosovi mafie jeden list do basy v Ilave a poslala mu maturitnú fotku. Odpísal jej hneď. V roku 2012 dostala jeho pozvanie na návštevu. Mimo väzenských múrov ho prvý raz videla v roku 2014 na súde pri prejednávaní vraždy člena podsvetia Imricha Oláha.

Odvtedy sa ich vzťah prehĺbil a Monika už stihla kvôli svojmu miláčikovi vyštudovať právo. “Dve hodiny sme sa rozprávali a zistili sme, že máme veľa spoločného,” zaspomínala na ich prvé stretnutie.

Vyšportovaná žena s poriadne sexi postavou má v súčasnosti pred sebou posledný rok koncipientskej praxe, čo znamená, že v lete sa musí pripravovať na advokátske skúšky. "Popritom sa pripravujem aj na rigoróznu skúšku, takže sa každý večer venujem písaniu rigoróznej práce,” prezradila denníku o sebe mladá žena, ktorá študovať tento odbor začala v čase, keď sa prevalil jej vzťah s Černákom. V škole s tým problém nemala. Jej pedagógovia zaujali vždy profesionálny postoj a hodnotili ju výlučne na základe jej vedomostí. Horšie to už bolo pri stretnutí s policajtmi.

FOTO SEXI ČERNÁKOVEJ MONIKY NÁJDETE V GALÉRII

Právu vraj venuje veľkú časť svojho života. “Keď vás ľudia oslovujú so žiadosťou o pomoc, dajú vám dôveru, tak je málo pravdepodobné, že v tom nebudete chcieť pokračovať. Okrem toho som sa stretla za posledné roky aj s množstvom nespravodlivosti, čo ma tiež motivuje sa právu naďalej venovať,” vysvetľuje.

A ktorej oblasti by sa chcela po úspešnom zložení advokátskych skúšok venovať? "V dnešnej dobe je vítané, ak má advokát všeobecné zameranie. Neexistuje odvetvie práva, ktoré by ma niečím nezaujalo,” dodala s tým, že osobne ju najviac oslovilo trestné právo a tiež občianske.

Diskusia