Politik Boris Kollár (56) má čo robiť, ak chce byť vzorný otecko pre všetky svoje deti. Uplynulý víkend sa rozhodol venovať najmladšiemu potomkovi, synčekovi Markusovi (2). Ten podobu s tatkom nezaprie!

Šéf strany Sme rodina má dokopy 11 detí a ďalšie na ceste. To mu porodí Barbora Richterová (33), s ktorou už má syna Artura (10). Multiotecko je známy tým, že sa o svoje ratolesti príkladne stará a keď môže, pravidelne sa s nimi stretáva. Tentoraz si našiel čas na najmladšieho potomka, ktorého má so sexi tmavovláskou z Levíc.

Práve tam sa v rámci podujatia Deň rodiny Boris objavil so synčekom Markusom. Podľa fotiek, ktoré jeho strana zverejnila na sociálnej sieti, si spoločný deň užívali. "Dobrá nálada, spev aj tanec a množstvo milých stretnutí. Aj taký bol dnešný DEŇ S RODINOU, ktorý sme pre vás usporiadali v Leviciach. @kollarboris na ňom, samozrejme, nesmel chýbať a tak ako vždy, aj teraz si vypočul množstvo názorov a životných príbehov. Samozrejme, aj od tých najmenších!" píše Sme rodina na Instagrame. Rovnaké fotky na sociálnej sieti zverejnila aj mamička chlapčeka Mirka Jakubišová, čím jasne dala najavo, že s Borisom je ich spoločný syn. A ten ockovi akoby z oka vypadol!

FOTO MALÉHO MARKUSA A JEHO SEXI MAMINY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia