Pre finančné problémy sa Boris Becker (54), bývalá tenisová hviezda, dostal do väzenia. Do londýnskej väznice Wandsworth putoval rovno zo súdu, ani sa nestihol rozlúčiť s aktuálnou partnerkou Lilian (33) a so synom.

Nemecký magazín Bild informuje, čo všetko musia podstúpiť jeho blízki, ak ho budú chcieť navštíviť. Minimálne tri dni pred návštevou sa musia registrovať. Väznica veľký význam prikladá aj oblečeniu návštevníkov. Zakázaný je príliš hlboký výstrih, krátka sukňa a teraz moderné roztrhané rifle. Neprípustné sú rôzne logá a urážlivé slogany na tričkách či inom oblečení. Náramkové hodinky, šály a klobúky treba pred vstupom do krídla pre návštevníkov odovzdať. Bezpečnostná kontrola pred návštevou trvá minimálne 30 minút.

Aj keď sú návštevníci a návštevníčky nevinní, zamestnanci ich doslova vyšetrujú ako zločincov. Snímajú im odtlačky prstov, musia prejsť osobnou kontrolou. Za určitých okolností dokonca na kontrolu privolajú služobného psa. Borisa Beckera súd poslal za mreže na dva roky a šesť mesiacov.

POZRITE SI POSLEDNÉ ZÁBERY BORISA BECKERA NA SLOBODE...
Diskusia