Mohlo by sa zdať, že po dlhých rokoch od rozvodu herečky JIŘINY BOHDALOVEJ (89) s hercom Radkom Brzobohatým (†79) prebolela aj zrada, ktorú jej spôsobil spolu s herečkou HANOU GREGOROVOU (68), ale opak je pravda.

Koncom minulého roka vyšla Bohdalkina ďalšia, no v tomto prípade už aj autorizovaná biografia, v ktorej sa čitatelia a jej fanúšikovia okrem iného dozvedia, že na svoju sokyňu má ťažké srdce aj po štyridsiatich rokoch.

„O tom, že Radek niekoho má, som sa dozvedela ako posledná, zato plnou silou. Radek mi povedal, že s dotyčnou čaká dieťa. To nebol bežný úlet, obyčajná bokovka. Nenahovárala som si, že by Radek odolával ako skala záujmu žien. Ale obaja sme natoľko milovali herectvo, natoľko nás spájala práca, že tieto veci nás nemohli ohroziť. Nevedela som o nich ani som po nich nepátrala. Toto však bolo iné. Mal päťdesiat, to sú pre mužov kritické roky, keď si potrebujú dokázať, že nestarnú,“ opísala Bohdalová pocity spojené so stratou manžela.

Aby toho nebolo málo, Hanu Gregorovú úmyselne neoznačila jej menom. „Tá druhá bola cieľavedomá, tvrdohlavá a dobre vybavená. Mala som päťdesiat a chvíľu mi trvalo, kým mi došlo, že už nemám zbrane, ktorými by som jej mohla čeliť. Zamladi by som sa za ňou asi vybrala a skúsila ju prefackať, ale v päťdesiatke tým nič nezmeníte, pretože samotné facky nestačia. Neostávalo iné, len sa cez to prehrýzť a zachovať si aspoň hrdosť. Ale aj to bolo ťažké...“

Ktoré ďalšie osobnosti sa trápili krivdami a závisťou sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Život (v predaji od štvrtka 8. apríla 2021).

Albert Einstein

Géniovia, ktorí sa narodili predčasne. IQ mali aj 160

Populárne články
Ilustračná snímka

Národné legendy: 10 najobľúbenejších hrdinov Slovenska!

Herečku týždenník Život navštívil krátko pred jej smrťou.

Bolestivý príbeh lásky: Kolníkovú nechal manžel so štyrmi deťmi. Do smrti verila, že sa vráti

Sisa Lelkeš Sklovská

SISA SKLOVSKÁ zažíva peklo: Ďalšej operácii sa nevyhne!

Hrdý otec Boris Valábik sa po pôrode pochválil svojimi dievčatami.

Boj o život dcérky: BORIS VALÁBIK s manželkou prežili nočnú moru všetkých rodičov

Jána Dojčana si veľmi rýchlo vzala korona.

Odplával vodácky vizionár: Ján Dojčan nedokázal kovid poraziť ani napriek výbornej kondícii

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Dlhé vlasy posilňujú korienky. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia