Rozprávkový princ PAVEL TRÁVNÍČEK (71) čelí vážnym obvineniam zo sexuálneho obťažovania.

Extra.cz. informuje o tom, že herec sa nevhodne správal k ženám a sexuálne ich napádal. Ozvali sa už tri jeho údajné obete, ktoré prehovorili o nevhodnom správaní herca, ktorý v legendárnom filme o Popoluške stvárnil v mladých rokoch princa. „Čo to tu máme za prsičká?“ To je veta, ktorou P. Trávníček oslovil mladučkú Petru.

Pavel Trávniček a Libuše Šafránková v Popoluške.
Zdroj: Archív

Tak ako u druhej ženy, aj v tomto prípade sa údajné sexuálne obťažovanie a nemiestne poznámky odohrávali v hercovej šatni barrandovského štúdia po nakrúcaní speváckej šou Do-re-mi. Iba 15-ročné dievča „vyslobodila“, ani o tom netušiac, kostymérka, ktorá vošla do šatne. Keďže k prípadom vraj došlo pred dvadsiatimi rokmi, je jasné, že dôkazy sa budú hľadať ťažko.

Portál Extra.cz zašiel ešte ďalej a oslovili hercove bývalé partnerky s otázkou, aké bolo spolužitie s ním. Ženy spomínajú talianske scenáre, opilosť aj bitky zo strany herca. Herečka Olga Želenská dokonca tvrdí, že ju chcel vyhodiť z okna na piatom poschodí. „Chce sa mi vracať, keď o ňom počujem.“ Herec všetky obvinenia popiera.

FOTOGRAFIE LEGENDÁRNEHO PRINCA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia