„Som presvedčený, že ju veľmi milujem, a cítim naozaj niečo, čo som ešte nikdy necítil,“ otvorene priznáva spevák Tomáš Bezdeda (36), ktorý má po dlhých rokoch priateľku. Aké má plány s atraktívnou Ivanou (22)? 

Priateľka je od teba o 14 rokov mladšia. Hrá u teba vek rolu?

Ja hovorím, že o 13 a niečo. (Smiech.) Často som sa na to pozeral, že vek je asi dôležitý a mal som niekedy predsudky. A teraz som si našiel mladšiu, ale nemyslím si, že je to až taký veľký rozdiel. Môj starký bol od mojej starkej o 11 rokov starší a mali pekný vzťah a tri deti. Keby to bolo nejakých 25 rokov, tak to je už moc. No keď si dvaja rozumejú, nie je to dôležité.

Zdroj: ROBO HUBAČ

Ty máš 36 rokov a zrejme túžiš po rodine a manželke. Mám pravdu?

Sme ešte krátko spolu, no je pravda, že ja už mám vek, aby som tú rodinu mal. Brat má dve deti a je mladší odo mňa a je pre mňa inšpiráciou v tom zmysle, že má s deťmi krásny vzťah. A aj ja mám s nimi dobrý vzťah. Užívam si však súčasnosť a blízku budúcnosť. Nie som zase ten typ, ktorý plánuje dlhodobo, že o päť rokov bude to a o desať tamto. Pretože to sa nedá. Určite je to žena, s ktorou si to viem predstaviť a myslím si, že aj ona so mnou. Párkrát sme to spomenuli a máme v tom obaja jasno a zhodli sme sa na tom. A je to perfektné. Nie je nejaká veľká karieristka a je z dobrej rodiny. To aj cítiš, že má dobrú výchovu, dobrý rodičovský vzor, čo sa na nej odzrkadľuje.

Už si stihol spoznať svojich budúcich svokrovcov?

Spoznal som ich trošku. Boli sme spolu na turistike, bolo to skvelé. V krízových situáciách viac ľudí spoznáš ako niekde na kávičke.

Zapadol si teda do rodiny?

Sú to veľmi príjemní a pohostinní ľudia. Ešte sa, samozrejme, spoznávame. Ivanka je skvelý človek, má blízky vzťah s rodičmi a má naozaj dobrý základ. Nie každý má to šťastie.

A čo povedali tvoji rodičia na novú lásku?

Boli spokojní. (Úsmev.) Otec je trošku hanblivejší, je taký introvert, ale už dosť komunikuje. Myslím si, že si ju obľúbil a rovnako aj mama.

O ICH ZOZNÁMENÍ, ALE AJ PRVEJ SPOLOČNEJ DOVOLENKE A VYZNANÍ SVOJEJ LÁSKE ČÍTAJTE V AKTUÁLNOM VYDANÍ ŽIVOTA

VIAC FOTO TOMÁŠA S PRIATEĽKOU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia