Manželia Beyoncé (41) a manžel Jay-Z (53) trhli nový rekord! Na zozname ich nehnuteľností pribudol dom, za ktorý zaplatili astronomickú sumu.

Nehnuteľnosť s rozlohou takmer 2 800 metrov štvorcových v Malibu navrhol japonský architekt Tadao Ando. Ten stojí aj za sídlom Kanyeho Westa za 57,3 milióna dolárov, ktoré získal počas rozvodu s Kim Kardashian. Celobetónový dom, ktorý sa nachádza na osemhektárovom útese s výhľadom na Tichý oceán, predtým vlastnil zberateľ umenia William Bell a jeho výstavba trvala 15 rokov, uvádza portál TMZ. Manželia pritom ešte ušetrili, keďže pôvodne bola cena nehnuteľnosti stanovená na 295 miliónov dolárov. Oni zaplatili "iba" 200 miliónov... Táto investícia má byť zároveň druhou najdrahšou realitnou zmluvou v krajine, hneď po byte v New Yorku, ktorý sa predal za 238 miliónov dolárov.

Reakcie fanúšikov na sociálnych sieťach sú zmiešané. Viacerí si myslia, že kúpa je "prehnaná", a niektorí označili Beyoncé a Jay-Z za "kapitalistov". "Žiadny človek v normálnej spoločnosti by nemal mať také veľké bohatstvo," napísal jeden človek na Twitteri. "Kto by si kúpil dom, ktorý stojí toľko... ktorý je taký zbytočný, že by ste mohli kúpiť toľko pôdy, aby ste zachránili zem, ale radšej ju miniete na dom...," napísal ďalší. Iní fanúšikovia ich však obhajovali. "Niektorí z vás sa hnevajú, že míňajú SVOJE peniaze tak, ako ONI chcú??? Prestaňte sa starať o peniaze celebrít a choďte si nájsť vlastnú prácu," napísal jeden z priaznivcov dvojice. Jay-Z a Beyoncé majú rozsiahle portfólio nehnuteľností. V roku 2017 pár, ktorý sa dal dokopy v roku 2008 a má tri spoločné deti, kúpil dom v Bel-Air za 88 miliónov dolárov, uvádza TMZ. V tom istom roku hudobníci vyhodili 26 miliónov dolárov za vyše tisíc metrov štvorcových a sídlo v Hamptons. Hovorcovia hviezd na žiadosť o komentár nereagovali.

TAKTO VYZERÁ DOM ZA 200 MILIÓNOV DOLÁROV!
Diskusia