Usadili sa na krásnom ostrove a zveľaďujú si svoje bývanie. Exmoderátorka Zuzana Belohorcová (45) našla so svojou rodinou šťastie na Tenerife. A hoci s manželom kúpili luxusnú vilu, neboli s ňou úplne spokojní.

Belohorcová žila svoj americký sen na Miami. Po dvanástich rokoch však prišla zmena a s celou rodinou sa minulé leto sťahovali do španielskej Marbelly. Tá bola len medzizastávkou a ich kroky viedli na ostrov Tenerife.

Práve na tomto mieste si nedávno zaobstarali krásny dom s rozprávkovým výhľadom. Ako je to už zvykom, Zuzana s manželom Vlastom Hájekom stále vymýšľajú nové veci, a preto aj ich vila dostala nový šat.

"Tu sa pracuje...Čaute," pozdravila robotníkov a manžela vo videu na sociálnej sieti  Belohorcová. Ich dom mal žltú farbu, no došlo k zmene. "Biele to bude úplne iné, perfektné," pochválila prácu blondínka. Pre Zuzanu ako aj jej polovičku je dôležité, aby sa cítili v novom domčeku príjemne. A zrejme aj nová "fasáda" tomu prispela. 

Najväčšie Zuzanine lásky - Vlasťo, Nevio a Salma.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CXoQaqkMi8i/

Ich deti Salma a Nevio si už na nové prostredie zvykli a nevedia si život na Tenerife vynachváliť. Belohorcová si nič lepšie nemohla priať.

AKO VYZERÁ ZMENENÁ VILA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia