Zuzana Belohorcová (45) sa znovu zastavila na Slovensku, no odchádza z tadiaľto s úplne novou tvárou! U svojho obľúbeného plastického chirurga si nechala vykonať ďalší zákrok.

Bývalá slovenská moderátorka, ktorá si súčasne užíva luxusný život na slnečnom Tenerife v Španielsku, sa rada necháva vylepšiť pod nožom na plastickom stole. Práve to je jeden z dôvodov, prečo sa Zuzana Belohorcová tak rada stále vracia na Slovensko. Najnovšiu operáciu si nechala vykonať od svojho obľúbeného plastického chirurga na pražskej klinike, ktorý jej už pred tým vylepšoval poprsie.

Tentokrát si však Zuzana nechala vylepšiť svoju tvár. Operácia trvala iba polhodinu s lokálnou anestéziou, takže Belohorcová si bez strachu počas zákroku vyspevovala. Konkrétne jej začiatkom leta operovali horné viečka a teraz sa pochválila viditeľným rozdielom. K fotkám napísala: „Chce to ešte čas, aby sa to úplne zahojilo, ale moje oči to úplne otvorilo, dodalo iskru a konečne už nepocitujem ťažobu viečok, ktorú som pred tým mala.“

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII FOTKY BELOHORCOVEJ PRED AJ PO ZÁKROKU
Diskusia