Zuzana Belohorcová (45) sa s rodinou sťahuje ako na bežiacom páse. Naposledy vymenila milovanú Floridu za španielsku Marbelle, teraz sa opaľuje na Tenerife. Kufre síce ešte nevybalila, ale výhľadom z terasy sa už stihla pochváliť!

Zuzana našla šťastie vo svojej rodine a nezáleží na tom, kde sú. Rozhodli sa užívať si život na krásnych miestach vo svete. Síce musí byť pre ich deti neustále sťahovanie sa náročné, no rodičia sú radi, že sa aspoň naučia nové jazyky. Na tenerife sú len pár dní, no slnečné počasie si už vo veľkom užívajú! Belohorcová ukázala fotky ako sa opaľuje na terase pri bazéne, ale aj ako s deťmi šantia na pláži!

Ale ten dom! Nebude sa vám chcieť veriť, v akom luxuse si Belohorcová žije. Síce si kufre ešte nevybalila, no tromi terasami a bazénom sa už stihla pochváliť. A ten nádherný výhľad na more! Pri západe slnka má Zuzana na terase dokonalú romantiku. Vyzerá to tak, že Belohorcovej rodina žije v raji na zemi. Zároveň však priznala, že sa predsa len budú sťahovať do vlastného domu o pár ulíc ďalej a teraz sú len v prenájme.

FOTKY BELOHORCOVEJ DOMU NA TENERIFE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia