Zuzana Belohorcová (45) s rodinou naposledy vymenila milovanú Floridu za španielsku Marbelle a teraz si užíva slnečný život na Tenerife už niekoľko týždňov píše Emma.

Rozhodnutie presťahovať sa padlo v čase, keď účinkovala v šou Tvoja tvár znie povedome. Kým bola Zuzana na Slovensku, jej manžel vzal ich dve deti, dcéru Salmu a syna Nevia na výlet na Kanárske ostrovy a im sa tam zapáčilo. Bývalú moderátorku tak presvedčili, aby si vybudovali nový domov práve tu. "Šťastní budeme tam, kde budú šťastné naše deti, kde bude spokojná a happy celá rodina," tvrdila Zuzana.

Teraz sa atraktívna blodínka vyznala svojim fanúšikom na Instagrame, že je spokojná a tak trochu sa tú cíti ako na Miami. Prečo? "Cítim sa trošku ako na Miami, kde som nikdy neriešila čo mám na sebe oblečené, neriešila som vlasy a najlepším mejkapom bola pre mňa prirodzene opálená pokožka a vlasy zlepené od soli. Ráno som si nahodila legíny, tielko a tenisky a poobede zas šľapky a plavky na beach. Musím sa priznať, že ma začína baviť tento ostrovný život," hovorí Zuzka. Z jej slov je úplne jasné, že rozhodnutie presťahovať sa absolútne neľutuje, uvádza Emma.

Fotky z jej nového luxusného domova nájdete v galérii. Majú rozprávkový výhľad!
Diskusia