Dlhých 12 rokov žila v Amerike, fanúšikovia preto očakávali, že jej angličtina bude perfektná. Nové video ich však sklamalo.

Exmoderátorka Zuzana Belohorcová (47) sa so svojím manželom Vlastom Hájekom (49) pred tromi rokmi rozhodli, že po 12 rokoch života na Floride zmenia domov a usadili sa na Tenerife. Spoločne vychovávajú deti Salmu a Nevia a venujú sa podnikaniu s realitami.

Zuzana používa aj svoj Instagram, aby odprezentovala niektoré nehnuteľnosti, ktoré ako realitka ponúkajú. Zverejnila video, ktoré podrobne ilustruje obrovskú vilu a ona v ňom rozpráva po anglicky. Ľudia, ktorí si to vypočuli, zostali so Zuzaninej úrovni jazyka po toľkých rokoch života v Amerike zhrození. „Dom je celkom pekný, ale vaša angličtina je teda veľmi zlá," napísal jej jeden z komentujúcich a pridali sa aj ďalší. „Zuzka, bolo by lepšie dať prečítať tú ponuku niekomu, kto angličtinu ovláda, lebo nie, že ten jazyk neovládate, Vy to aj čítate strašne. A to pri všetkej úcte," napísala jej slušne Zuzana. „To až trhá uši," odkázala jej ďalšia komentujúca. „Tá angličtina je fakt hrozná. Ťažko uveriť, že bola pani Belohorcová v US," reagoval Pavel. „Na to, že ste žili v Amerike, tak mizerné," hlesol ďalší. „angličtina, to je peklo," napísala Lenka.

Zuzany sa v komentároch zastal jej otec. To, čo napísal, nájdete v GALÉRII.
Diskusia