Moderátorka Lucia Barmošová sa v 40 rokoch prvýkrát stane mamou. A hoci sa už z televíznych obrazoviek stiahla a svoje súkromie si stráži, jej sestra Kvetka ukázala, ako sa jej sestra zaguľatila.

Už sa nevie dočkať svojej neterky! Moderátorka Kvetka Horváthová (46) je starostlivá sestra, ktorá vie, čo tehotná žena najviac potrebuje. A tak vyrazila za Luckou aj s poriadnou nádielkou jedla. "Rande s mojou milovanou tehuľkou," napísala na sociálnej sieti pózujúc pri Luckinom brušku. "Tetuš Květuš si bola trošku pokecať s babami…," pripomenula, že čoskoro sa na svet vypýta dievčatko. Starí rodičia sa tak dočkajú ďalšej vnučky. Ako je známe, Kvetka má už 14-ročnú dcéru Paulínku.

Markizácka moderátorka fotkou s tehotnou Luckou očividne mnohých prekvapila. Odkedy totiž Barmošová nastúpila na materskú, svoje súkromie si úzkostlivo stráži a zdieľna nie je ani na sociálnych sieťach. Nečudo, pred sebou má posledné okamihy pred narodením malej princeznej. "Jeej, aká je už guľatá. Veľa zdravička," napísala jedna z fanúšičiek. Očividne zaskočený zostal aj fanúšik Laco: "To je Lucka???? Držím jej palce," reagoval na fotku.

POZRITE, AKO LUCKE TEHOTENSTVO PRISTANE!
Diskusia