Barboru Balúchovú (34) poznáme ako speváčku, no už nejaké obdobie si zarába slušné peniaze aj formou spoluprác s firmami na sociálnej sieti. Blondínka má za sebou poriadne nepríjemný zážitok.

Balúchová sa s problémami zverila svojim fanúšikom.  „Dnes od rána deň blbec. Pozdravujem firmy, ktoré sa zatajujú už niekoľko týždňov, mám u nich nevyplatené peniaze. Ja sa snažím každej jednej firme vyjsť v ústrety, robím aj nad rámec toho, na čom sme sa dohodli, a nemajú toľko chochmesu, keď majú vyplatiť peniaze, aby zdvihli telefón a dohodli sme sa, čo s tým ďalej,” začala svoje rozprávanie Barbora.

Dokonca dostala studenú sprchu, pretože podvodníci sa jej doslova vysmiali. „Dnes ale prišiel výrok storočia od jednej firmy, ktorá mi niekoľko týždňov neodpisovala – čo žobroním o peniaze, keď mám dieťa s tým, s kým ho mám,” povedala Barbora, ktorá má syna Alexa s multioteckom Borisom Kollárom.

Zdroj: MIROSLAV MIKLAS

Barbora je poriadne znechutená. „Fakt som z toho nešťastná, lebo človek si odpracuje veci, snaží sa vyjsť v ústrety... Niektoré firmy sa vo mne dokonca snažili navodiť pocit toho,  že nedostali odo mňa to, čo očakávali, a nakoniec som sa dozvedela úplný opak. Nezdvíhanie telefónov, neodpisovanie na správy a mne už to príde aj trápne sa vôbec pripomínať za svoje vlastné peniaze." Isté však je, že do boja s podvodníkmi nechce ísť, má totiž strach. "Píšete mi veľa správ ohľadne kauzy nevyplatených faktúr, aby som zverejnila aspoň tu na instagrame tie firmy. Poviem vám úprimne, že sa snažim ako matka, ktorá má dieťa, ho chrániť. Chrániť seba a svoju rodinu. Ja netuším, kto v tých firmách je, s kým sa tí ľudia stretávajú a nepotrebujem, aby si na mňa niekto niekde počkal." Podľa vlastných slov verí v karmu a bude si na podobné firmy dávať pozor.

AKO VYRÁSTOL SYN BALÚCHOVEJ A KOLLÁRA, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia