Speváčka Dara Rolins (49) prezradila, ako sa udržuje vo forme aj počas sviatkov! Svojim fanúšikom odkázala na Vianoce malú radu, ktorou sa riadi už celé roky!

Dara, ktorá len pred nedávnom oslávila svoje 49. narodeniny, priznala, že na Vianoce sa toho veľa u nej nemení. Cvičenie nezanedbáva, aj keď si rada pochutí na vianočných maškrtách. „Pravda, repertoár chutí je v období sviatkov rozmanitejší a ja jem veci, na ktoré si behom roka ani nespomeniem, ale nijak významne neprekračujem hranice v rámci kapacity svojho brucha,“ uviedla Dara, pre ktorú je kľúčovou zásadou neprejedať sa.

Speváčka dodržiava toto pravidlo už celé roky: „Za tie roky som si vyskúšala, že malá brzdička neublíži, práve naopak. Človek do toho Nového roku vstupuje bez pocitu nasranosti, že celé sviatky prasil a ešte sa aj zmestí do oblečka, čo si v hlave pochystal na novoročnú párty.“ Dara Rolins radí svojim fanúšikom, aby si vianočné koláče vychutnali s mierou: „Malá rada odo mňa - ochutnajte všetko, ale nedojedajte len preto, aby ste neurazili.

GALÉRIU K ČLÁNKU NÁJDETE TU
Diskusia