Vyšla s pravdou von! Česká speváčka Monika Bagárová (28) len nedávno potvrdila, že sa s partnerom a otcom jej dcérky Ruminky (2) dali opäť dohromady. Druhý pokus žiť ako rodina nakoniec nevyšiel.

Monika a uzbecký zápasník MMA Makhmud Muradov (32) išli prvýkrát od seba koncom minulého roka. Speváčka rozchod niesla veľmi ťažko, na istý čas si dopriala pauzu a stiahla sa zo sociálnych sietí. Fanúšikov o to viac prekvapila správa, že pár to skúša odznova. Rodičia maličkej Ruminky si dali druhú šancu a v marci dokonca strávili rodinnú dovolenku v horúcom Dubaji. Prešlo pár mesiacov a opäť je všetko inak.

Ako Monika priznala na Instagrame, s Makhmudom išli definitívne od seba. "Chcela by som vám oznámiť, že spolu s Machem nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ nám spoločný život už nerobí radosť," priznala dôvod rozchodu 28-ročná speváčka, ktorá v ten deň s úsmevom spievala na módnej prehliadke v Karlových Varoch. Spoločnosť jej tam robí aj dcérka, pre ktorú sa snaží robiť prvé, posledné. "S Ruminkou sa sťahujeme do nového domčeka, znamená to pre nás nový začiatok spolu s mojou rodinou," načrtla plány Monika. Odchádza tak z Muradovho domu pri Prahe do svojho nového luxusného hniezdočka, ktoré si buduje v Brne. Práve tam žijú speváčkini najbližší.

POSLEDNÉ SPOLOČNÉ FOTO MONIKY S MAKHMUDOM NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia