Scenárista Andy Kraus začal spolu s kamarátom podnikať v gastre. Pri jazere Draždiak v Petržalke si otvorili rovno tri prevádzky a z denníka Plus JEDEN DEŇ boli otestovať jeho služby.

Z dlhoročnej krčmy urobili cukráreň s trampolínou, o pár metrov ďalej je podnik, kde si môžu návštevníci dopriať denné menu a priamo na pláži jazera má Kraus so spoločníkom v prenájme maringotku s ležadlami a so stolmi z drevených lát. A práve tu si prišli posedieť a vyskúšať jeho služby. Stretli tam aj Andyho. „Langoše u mňa nenájdete. Robia ich všade okolo, ja sa chcem odlíšiť. Plánujem, že tu začneme priamo pri jazere grilovať ,kurátenká',” povedal nám Kraus.

Na svoje si prídu aj deti. Pri prevádzke je pieskovisko a ihrisko.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Pri maringotke, kde si môžete objednať hamburgery, hranolčeky, miešané drinky, nealko, ale aj čapované pivko, je postavené ihrisko a pieskovisko pre deti. A kto si myslí, že Kraus má poriadne premrštené ceny, je na omyle. Pollitrový aperol ponúka za 4,5 eura, ružový džintonik za 2,90, veľké pivo za 1,90 eura, veľkú citronádu za euro a hranolčeky s kečupom za 1,40 eura. V porovnaní s konkurenciou, ktorá ponúka miešané drinky aj za dvojnásobok, sú to skvelé ceny. Okrem toho vás obslúži sympatický mladík s úsmevom na perách.

FOTKY JEHO PREVÁDZKY SI POZRITE V GALÉRII

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia