Už nič nebude ako predtým a to si každým dňom uvedomuje aj Wanda. Otec sa už nevráti a veľmi jej chýba....Andy odišiel zmierený so svojím osudom, odišiel v pokoji a s pocitom, že tu po sebe zanechal veľa. 

Nie sú to iba nezabudnuteľné postavy, ktoré za svoj bohatý život stvárnil. Je to rodina a jeho milovaní vnuci, na ktorých bol nesmierne hrdý. Práve dnes by herecká legenda oslávila svoje 72.narodeniny a Wanda na to rozhodne nezabudla.

Jedna z prvých fotiek Wandy a jej milovaného otca.
Zdroj: archív W.H.

"Toto je jedna z našich prvých spoločných fotiek, myslím na teba každý boží deň a dnes este o trošku viac…Všetko najlepšie tati," napísala na svojom profile Wanda a pridala krásnu fotku z minulosti. "Otec nikdy nemal rád okázalé oslavy. Nerád ich usporiadaval, ale nerád na ne i chodil. Výnimkou bola jeho 70-ka, do ktorej sme ho s mamou doslova donútili a dnes som rada, že sa tak udialo," zverila sa týždenníku Život hercova dcéra a pokračovala: "Boli tam všetci jeho kamoši a s mnohými sa tam videl naposledy, lebo pár mesiacov po tom začala pandémia a následne ochorel..."

Pre Wandu je dnešok veľmi náročný. Slzy striedajú úsmev...Producentka totiž vie, že otec by ju nerád videl plakať. "Dnešný deň trávim v práci a akurát sa zberám na cintorín mu zapáliť sviečku...kiežby som mohla urobiť viac...." dodala smútným hlasom Hrycová. Andy už nie  je s ňou, už ju nikdy neobjíme a už jej nikdy nedá rady od srdca, ako to bolo kedysi. Ochrannú ruku však nad ňou a celou rodinou drží z hora. Andy, chýbaš všetkým...

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia