Po dlhej dobe opäť na verejnosti. Syn českej speváčky Ivety Bartošovej (†48) a Ladislava Štaidla (†75) sa v stredu večer zúčastnil na slávnostnej premiére miniseriálu o jeho mamine. A prítomné dámy mohli na ňom oči nechať.

Najznámejšia sirota českého šoubiznisu dorazila na udalosť plnú celebrít celá v čiernom. Jediné, čo hralo farbami, bola hodvábna vreckovka v jeho saku. Artur Štaidl (25) sa na fotografov vo veľkom usmieval a čas trávil hlavne v spoločnosti režiséra dokumentu Michala Samira a Ivetinej dvojičky, tety Ivany (56). S tou sa aj usadil do lóže, aby si spoločne pozreli tri diely zachytávajúce začiatky kariéry legendárnej českej speváčky.

Artur od začiatku vyrastal pod drobnohľadom médií. Zo sladkého blonďáčika sa postupne menil na dlhovlasého chlapca s miernou nadváhou, ktorého to vždy ťahalo k drsnejšej hudbe. Dokonca si neskôr zaspieval v metalovej skupine Behind the Mirror. V roku 2018 sa však kapela rozpadla, a to aj napriek tomu, že dva roky predtým bola nominovaná na Českého slávika v kategórii Hviezda internetu. Dnes je z Artura 25-ročný elegán, ktorý si svoje súkromie stráži a spoločenským večierkom sa vyhýba.

AKO VYZERÁ ARTUR TERAZ, SI POZRITE V GALÉRII...
Diskusia