Šoubiznis

Ako James Bond bol sukničkár: Pierce Brosnan v skutočnosti miluje 22 rokov jednu ženu

redakcia
redakcia
24.3. 2023 20:00
Diskusia ()
Herec Pierce Brosnan
Herec Pierce Brosnan
Zdroj: Getty Images

Je oddaný svojej vyvolenej.

Herca Piercea Brosnana (69) nafotili ako odchádza ruka v ruke so svojou manželkou Keely Shaye Smithovou (59) z rande v luxusnej londýnskej reštaurácie Scott's. Aj po rokoch, čo sú manželmi, žiaria a vyzerajú zaľúbene.

Pierce a Keely sú obľúbenou dvojicou, pretože vo svete plnom rozvodov stále dávajú ľuďom nádej na dlhotrvajúci a šťastný vzťah po boku jednej osoby. Írsky herec a producent, ktorý je známy najmä vďaka úlohe Jamesa Bonda v kultovej špionážnej sérii, je však už druhýkrát ženatý.

Prvé manželstvo uzavrel v roku 1980 s austrálskou herečkou Cassandrou Harris. Cassandra predtým, ako sa zoznámila s Pierceom, účinkovala vo filme o Jamesovi Bondovi "Len pre tvoje oči". Pár mal spolu syna Seana a Pierce si adoptoval aj manželkine dve deti z predchádzajúceho manželstva, Charlotte a Christophera. Cassandra, žiaľ, zomrela v roku 1991 vo veku 43 rokov po boji s rakovinou vaječníkov.

FOTO HERCA S MANŽELKOU NÁJDETE V GALÉRII

Po jej smrti sa Pierce zaplietol s americkou novinárkou a environmentálnou aktivistkou Keely Shaye Smithovou. Dvojica sa zoznámila v roku 1994 a bola spolu niekoľko rokov, kým si v roku 2001 na súkromnom obrade v Írsku nevymenili sľuby. Pár má spolu dvoch synov - Dylana a Paris.

Herec veľmi otvorene hovorieva o svojej láske a obdive k manželke Keely. V rozhovoroch ju označil za svoju spriaznenú dušu a pripísal jej zásluhu na tom, že mu pomohla prekonať ťažké obdobie po smrti prvej manželky. Pár je zosobášený už viac ako dve desaťročia a naďalej sú spolu šťastní. Pokiaľ ide o ich verejné vystupovanie, často sa zúčastňujú na spoločenských podujatiach a pózujú spolu aj na červenom koberci pri odovzdávaní rôznych ocenení.

Diskusia