Hoci bol pre Anetu Pariškovú (47) starý rok v mnohom iný, to pevné predsa len ostalo.

„Potvrdilo sa mi, že mám skvelého manžela, ktorý stál pri mne a podporoval ma počas chemoterapie, a keď som ležala v nemocnici staral sa o chlapcov.“ Miroslav Polakovič (49) po zistení jej diagnózy neváhal ani sekundu a okamžite si vyriešil všetky pracovné záležitosti tak, aby sa za Anetou mohol z Ameriky vrátiť a postarať sa o rodinu aj celú domácnosť.

„Uvedomila som si aj to, že mám skvelých rodičov, brata, švagrinú,“ doplnila. Veľkú oporu jej počas celého obdobia prejavovali aj kolegovia v TV JOJ. „Musím spomenúť úžasného šéfa Rola (Roland Kubina, riaditeľ spravodajstva TV JOJ, pozn. red.), kolegyňu Evu Nocarovú, ktorej nikdy nezabudnem každodenné slová povzbudenia a pravidelné slávnostné obedy po každej chemoterapii. Podpora od rodiny, priateľov, známych i neznámych ľudí mi dala obrovskú silu,“ povedala otvorene.

Blondínka sa navyše od polovice septembra vrátila späť na moderátorskú stoličku, čím potešila veľké množstvo fanúšikov a dala nádej ľuďom s podobnými zdravotnými problémami, aby sa rozhodne nevzdávali. Hoci z pracovnej stránky nebolo toto obdobie jednoduché, Anete ako podnikateľke sa aj napriek neprajným koronovým časom podarilo udržať svoju materskú školu, ktorá bez problémov funguje ďalej.

„Podarilo sa to vďaka nasadeniu a obetavosti úžasných učiteliek, ktoré v našej škôlke pracujú a majú ju rady rovnako ako ja. Keď som ochorela, prevzali moje povinnosti na svoje plecia, iniciatívne hľadali riešenia. A ešte sa snažili pomáhať aj mne. Som na ne hrdá a mám ich veľmi rada,“ vyznala sa úprimne.

Čo obľúbenú moderátorku naučila rakovina? Viac sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka ŽIVOT (v predaji od utorka 5. januára 2020).

Ilustračná snímka

Netradičné bývanie či nová dominanta New Yorku... Tucet bizarností, ktoré musíte vidieť!

Populárne články
Matke dievčat zostali len spomienky

Bojuje so samotou: Jedna dcéra jej zomrela, druhú kvôli pandémii nemôže vidieť

Veža Ázádí patri k symbolom Teheránu.

Spleť svetov: Teherán v sebe ukrýva poklady nevyčísliteľnej hodnoty

Z rodinnej pomoci sa zrodil úspešný biznis.

Kozmetika zo sporáka: Lenka chcela uľaviť synovi, teraz pomáha mnohým

Grófka Sophie

Vychádzajúca hviezda na kráľovskom nebi: Briti GRÓFKU SOPHIE zbožňujú

Ilustračná snímka

KĽÚČOVÉ SLOVÁ podľa znamenia zverokruhu: Ktoré sú tie vaše?

STANLEY MATTHEWS sa ako rytier správal na ihrisku i v živote.

Stanley Matthews bol prvý futbalista, ktorý sa mohol pýšiť titulom sir. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia