Na internete sa stretnete s hocičím a niektorí ľudia vedia byť naozaj nepríjemní. Svoje o tom vie aj poslankyňa Európskeho parlamentu Monika Beňová, ktorá je mamou rozkošnej dcérky Ley.

Beňová sa často stretáva s nevyžiadanými radami od iných matiek. A už jej pretiekol pohár trpezlivosti a povedala to za mnohé ženy, ktoré to rovnako otravuje. "Ešte takáto “maminovská” vec jedna. Mnohé sa pýtate na Leu. Či má plienky, ako a čo papá, či má ešte dudulku. Takže, Lea má ešte plienky, papá super, ale kŕmime ju my, a áno, na spanie má dudulku. Ak vás, ktorúkoľvek, otravuje vaše “okolie”, čo je správne pre vaše dieťa a čo by malo a nemalo mať a robiť, tak si vždy pripomeňte, že je to VAŠE dieťa a VY najlepšie viete, ako ho chcete vychovávať. Ostatní nech sa starajú a vychovávajú svoje vlastné," napísala vo svojom príspevku a ďalej pokračovala.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ca4utQxqjyq/

"Nikto nemá žiadne “právo” na tzv.dobré rady či úplne blbé poznámky na adresu výchovy VÁŠHO dieťaťa. Nenechajte sa harasovať a nedovoľte nikomu podceňovať vás a váš cit pre výchovu svojho miláčika. PS:… a presne rovnako to platí aj o poznámkach o vašom vzťahu s vašou polovičkou, aj jeho si vychovávate vy sama. PS2:.. to neplatí samozrejme na teba láska," ukončila svoj príspevok Beňová.

FOTKY BEŇOVEJ A JEJ ROZKOŠNEJ DCÉRKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia