Obľúbená moderátorka, Adela Vinczeová (41), otvorene prehovorila o oblastiach života, v ktorých jej pomohla terapia. Sedenia sú pre ňu už minulosťou, no podľa jej vlastných slov je ešte stále na ceste!

Adela Vinczeová si pri dni duševného zdravia pripomenula terapie, na ktoré kedysi chodila. „Niekedy si svoju dušu predstavujem takto. Spokojne, hravo, radostne a hebko-huňato. Občas ale býva unavená, nervózna, nesvoja. Kedysi, pred pravidelnou terapiou, vedela byť aj zúfalá, nešťastná , ukrivdená a bezmocná,“ napísala do popisu ku fotke svojho psíčka Mini, ktorý jej dnes spolu s manželom Viktorom Vincze (30) robia radosť a udržujú pokoj v duši.

Adela včera oslávila svoje 41. narodeniny. V tomto veku neuveriteľne žiari a je na nej vidno, že je so svojím životom a samou sebou zmierená. Adela pôsobí na sociálnych sieťach ako kopa šťastia, ktorá sa dokáže zabaviť aj na vlastný účet. Potvrdzuje to aj jej vyjadrenie o jej duševnom zdraví: „Už na terapie niekoľko rokov nechodím. Ale som vďaka nim v kontakte so svojou dušou. Lebo doba je supertlaková a občas jej človek ľahko uverí. Stále som však na ceste.“ V galérii sa dozviete, s čím všetkým jej terapia dokázala pomôcť.

CELÉ ADELINE VYJADRENIE SI MÔŽETE PREČÍTAŤ V NAŠEJ GALÉRII
Diskusia