Bella Kidman (30) Cruise, dcéra Nicole Kidman (55) a Toma Cruisa (60), predstavila svoj nový imidž.

Najstaršie dieťa hollywoodskych hviezd, ktoré len málokedy vídať na sociálnych sieťach a verejnosti už tobôž, zverejnilo v stredu na svojom instagramovom účte selfie a pochválilo svojho kaderníka. "Vlasy @craphairclub mi stále robia takú radosť. Ďakujem," napísala Bella. S fotkou sa podelila so svojimi 44 000 sledovateľmi, ktorí si budú musieť zvykať, že naposledy blondína má teraz čierne vlasy.

Bella, ktorá žije v Londýne so svojím manželom Maxom Parkerom, príliš veľa informácií o svojom živote na sociálnych sieťach nezdieľa a málokedy ju vidno na honosných podujatiach s rodičmi. Na Instagrame síce občas niečo zverejní, často sú to však zábery z jej umenia, nie súkromného života. Tom a Nicole si Bellu a mladšieho brata Connora (27) adoptovali počas svojho 11-ročného manželstva v rokoch 1990 až 2001. Zatiaľ čo Bella žije v Spojenom kráľovstve, Connor je k rodičom bližšie - v Miami na Floride.

V posledných rokoch Nicole otvorene hovorila o rozhodnutí Belly a Connora ísť v otcových scientologických šľapajach. "Musím chrániť všetky tieto vzťahy. Na 150 percent viem, že by som sa vzdala svojho života pre svoje deti, pretože to je môj cieľ," povedala v rozhovore pre Who v roku 2018. A hoci filmová hviezda sama nie je scientologičkou, svoje deti v nasledovaní cirkvi plne podporuje. "Sú dospelé," povedala pre spomínaný portál. "Sú schopné robiť vlastné rozhodnutia. Rozhodli sa byť scientológmi a mojou úlohou ako matky je mať ich rada." Bella už predtým v roku 2016 vyvrátila fámy, že sa odcudzila svojim rodičom, zatiaľ čo Nicole sa dostala pod paľbu kritiky za to, že v roku 2017 a 2018 vo svojich ďakovných rečiach poďakovala len svojim dcéram s druhým manželom Keithom Urbanom (55). Nicole má s country spevákom dcéry Sunday (14) a Faith (12), zatiaľ čo Tom má s bývalou manželkou Katie Holmes dcéru Suri Cruise (16).

SPOZNALI BY STE JU? TAKTO TERAZ VYZERÁ NAJSTARŠIA DCÉRA NICOLE A TOMA
Diskusia