Isabella Kidman Cruise (29) by pokojne mohla využívať výhody hollywoodskeho potomka - získavať hlavné filmové úlohy a žiť v luxusných penthousoch v Amerike. Najstaršie dieťa Toma Cruisea (59) a jeho bývalej manželky Nicole Kidman (54) sa však rozhodlo pre iný život.

Isabella dala prednosť Londýnu pred L.A., vyhýba sa celebritným večierkom a žije v Croydone so svojím britským manželom Maxom Parkerom a ich domácim miláčikom, plazom. Podľa Mirroru umelkyňa mala dokonca odmietnuť otcovu ponuku bývať v jeho londýnskom penthouse za 342 000 libier (405-tisíc eur) mesačne, keď sa v októbri 2017 prvýkrát presťahovala do Veľkej Británie, aby bola bližšie k Maxovým rodičom. Hviezda seriálu Top Gun, 59-ročný Tom, má vlastniť nehnuteľnosť neďaleko Downing Street 10, ktorá sa okrem iných luxusných prvkov môže pochváliť aj krytým bazénom a úžasným výhľadom. Isabella, ktorá je známa aj ako Bella, sa však podľa susedov radšej drží pri zemi v trojizbovom dome v Croydone.

"Nepoznala by som ju, ani keby prišla a udrela ma do tváre. Nesledujem celebrity," povedala v roku 2017 pre The Sun suseda menom Emma. "Majú nejakého plaza. Zdá sa, že to je všetko, čo ktokoľvek vie. Je veľmi záhadná. Predpokladám, že sa rozhodla žiť mimo svetla reflektorov. Neviem, prečo si vybrala práve Croydon, chúďa dieťa!"

Isabella a Max sa zobrali v roku 2015, len rok po tom, čo ich zoznámili spoloční kamaráti, a dokonca aj ich svadobný deň bol nenápadný - na zozname hostí citeľne chýbali slávni rodičia nevesty. Scientologická svadba dvojice v honosnom londýnskom hoteli bola obmedzená na blízkych priateľov a rodinu, ale mama Nicole aj otec Tom sa jej nemohli zúčastniť kvôli pracovným povinnostiam. Bella často využíva svoje instagramové konto na propagáciu rôznych umeleckých návrhov - na svojej webovej stránke ponúka limitované edície výtlačkov od 30 dolárov a módne tašky za 19 dolárov.

Hviezdy seriálu Eyes Wide Shut, Nicole Kidman a Tom Cruise, boli manželmi od roku 1990 do roku 2001. V roku 1992 si adoptovali Isabellu a o tri roky neskôr aj jej mladšieho brata Connora Cruisa.

POZRITE, AKO DCÉRA NICOLE A TOMA VYZERÁ TERAZ...
Diskusia