Je novou posilou v porote tanečnej súťaže Let’s Dance. ADELA VINCZEOVÁ (41) sa práve vďaka tomuto projektu stretáva s mužmi svojho života.

Šou totiž moderuje jej manžel VIKTOR VINCZE (31). V tejto siedmej sérii tvorcovia rátali aj s jej expriateľom PETROM MODROVSKÝM (37) ako s choreografom. Adela s ním tvorila pár sedem rokov, dali sa dokopy práve počas tanečnej šou Let’s Dance, kde vtedy spolu súťažili.

Viktor šou moderuje a Adela sedí v porote.
Zdroj: TV Markíza

Živé vstupy zo zákulisia má na starosti ďalší jej bývalý, a to spevák TOMÁŠ BEZDEDA (36). Ten si na sociálnej sieti zaspomínal, ako v roku 2006 tancoval v úplne prvej sérii tohto projektu. S Adelou prežili trojročnú lovestory.

Nedávno Tomáš o tomto vzťahu v rozhovore pre týždenník Život povedal: „Je to veľmi dávna minulosť. Bol som vtedy doslova dieťa, mal som iný uhol pohľadu na svet. Dnes by som veľa vecí robil úplne inak. S Adelou sme sa však rozišli v dobrom, dodnes si voláme, píšeme. Veľmi jej prajem, aby sa im s Viktorom podarilo založiť si rodinu. Aj keby som chcel na ňu povedať niečo zlé, nedá sa to, nič by som na ňu totiž nenašiel.“

Je teda isté, že Adela má s Tomášom aj s Peťom pekný vzťah a chalani si dokonca rozumejú aj s jej manželom Viktorom.

FOTKY ZO STRETNUTIA ADELY A JEJ EX NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia