V jednom seriáli skončil, no diváci a diváčky ho už onedlho uvidia na obrazovkách Markízy opäť. Talentovaný Adam Bardy (29) bude totiž hviezdou celkom nového projektu.

Adam sa venoval modelingu a tiež bol členom čestnej stráže našej prezidentky. Jemu však zavoňal herecký chlebíček a najprv sa predstavil v seriáli Pán profesor. Nasledovala úloha lekára v Druhej šanci. Podľa pôvodnej verzie však jeho postava v seriáli zomrie, a tak sa hercov osud naplnil. Medzitým si však Bardy odskočil do Let's Dance, kde dokázal, že sa vie zvŕtať aj na tanečnom parkete.

Adam Bardy v seriáli Druhá šanca.
Zdroj: tv markíza

Všetkým tak bolo jasné, že Markíza má vo svojich radoch ďalšiu veľkú hviezdu, ktorú si len tak nepustí a poistí si ju. Sympaťák tak dostal možnosť moderovať reláciu Teleráno a najnovšie bude hlavnou postavou nového seriálu Mama na prenájom. „Mám to šťastie, že pracujem s ľuďmi pred kamerou aj za kamerou, ktorí sú absolútni profesionáli, rozumieme si po pracovnej aj ľudskej stránke, atmosféra na pľaci je výborná, humor nemá hranice. Potom to všetko do seba zapadne a výborne funguje ako celok. Verím, že to tak vo výsledku budú vnímať a vidieť aj diváci a diváčky,“ povedal Adam.

Na pľaci mu bude asistovať dobre známa Martina Zábranská, ktorú diváci poznajú zo seriálu Svätý Max a s Adamom sa stretla aj v tanečnej šou. Tam ukázala svoje moderátorské schopnosti. „Nikdy by som si nepomyslela, že niečo také náročné ako denný seriál, môže byť také naplňujúce. Pľac sa stal mojím druhým domovom, na natáčaní trávime viac času ako s rodinami, ale ani po troch mesiacoch ma to neprestáva baviť. Máme výborný tím ľudí, skvelý scenár a nadšenie pre prácu. Herecké obsadenie vyšlo krásne, ľudsky nám to funguje, na pľaci je stále zábava a prijemná atmosféra,“ prezradila Martina. Vyzerá to tak, že Markíza stavila na mená, ktoré si diváci za poslednú dobu skutočne obľúbili. Chcete vidieť, ako to páriku spolu pristane?

FOTKY Z NOVÉHO SERIÁLU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia