Je z nej úplne iná žena! Česká speváčka Ilona Csáková (51) nikdy nepatrila k tým najštíhlejším, to však už teraz neplatí!

Speváčka hitov ako Tornero či Proč mě nikdo nemá rád bojuje s kilami odjakživa. Ako pripomína Blesk, práve časté váhové výkyvy sú pre Ilonu typické. Ani jej fanúšikovia si ju už zrejme nevedeli predstaviť inak ako s kyprými tvarmi, hlavne v oblasti dekoltu. Takej Ilone však očividne odzvonilo!

Speváčka si po 50-ke dopriala postavičku, s ktorou musí byť nadmieru spokojná. Na sociálnej sieti predviedla svoju novú figúru v čierno-zelenom outfite, v ktorom vynikli hlavne jej štíhle nohy. Zmenu badať aj na tvári, ktorá už nie je taká zaguľatená ako kedysi. Čo preto Ilona musela spraviť?

"Často sa ma pýtate, ako sa mi podarilo zhodiť tých pár kíl. Zmenila som stravovacie návyky. Obľúbila som si LC stravu, low carb," prezradila speváčka s tým, že ide o stravu so zníženým obsahom cukru, bez múky a lepku. Na ukážku pridala fotky niekoľkých jedál, ktoré si teraz dopraje. Ak čakáte iba samú zeleninu, ste na omyle! Okrem nej Ilona ukazuje rôzne koláče, torty či hamburgery. Zdá sa, že aj s takýmto menu môžete mať sexi krivky.

TO JE POSTAVIČKA! FOTO SCHUDNUTEJ ILONY CSÁKOVEJ SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia