Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ŠOUBIZ

 • "On klamal"

  Emília B. (50), prvá Šakalova manželka, šokuje neuveriteľným vyhlásením. „To čo hovoril Milan na Všechsvätých vo vile, čo plakal za tým chlapčekom ( 2), ten nebol jeho.“ Vzápätí vyrozpráva ohurujúcu verziu zločinu.

 • Kikova sestra tvrdí, že jej brat je už osem rokov čistý
  Kikova sestra tvrdí, že jej brat je už osem rokov čistý

  V Kristových rokoch má toho finalista VyVolených Martin Novakov alias Kiko (33) za sebou dosť. Vo vile sa priznal k závislosti od drog aj ku konfliktom s políciou. Jeho blízki svorne tvrdia, že všetko je už len minulosť.

 • Kto je Saša?
  Kto je Saša?

  „Mala som tri vážne vzťahy,“ tvrdí vypadnutá Alexandra Orviská (22). Vo vile však rozprávala, že sa so svojím frajerom pozná od trinástich. Ich vzťah trvá deväť rokov. Ako to všetko mladá dievčina stihla?

 • ROCKY z VyVolených sa vraj nesmie stretávať so synom sám
  ROCKY z VyVolených sa vraj nesmie stretávať so synom sám

  Rockyho syn JARKO mal rok, keď jeho rodičia prestali spolu žiť. Začínal rozprávať, objavoval prvé slovíčka. Dnes má šesť rokov a nehovorí. Rocky si veľmi ťažko vybojúva možnosť tráviť s chlapcom viac času. Môže byť s ním vraj len v prítomnosti matky.

 • Obeť reality show
  Obeť reality show

  Juraj Romančík (49), ktorý sa už šesť rokov živí imitovaním Karla Gotta, tvrdí, že reality show mu zničili život. Musí predať byt, matka pôjde do kláštora, priateľka ho opustila.

 • Vilu pre finalistov SuperStar 2 prenajali za milión korún
  Vilu pre finalistov SuperStar 2 prenajali za milión korún

  Najskôr sme dostali zlú adresu a takmer sme vbehli na veľvyslanectvo Konžskej republiky... Finalisti speváckej súťaže však budú žiť zhruba o ulicu ďalej.

© Život Publishing, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×